ABC Design vankrikorv

199,00 

Komplekti kuuluvad:
– Vankrikorv
– Uus CozyCloud® madrats
– Organisaator-kott

Tootekood: Kategooria:

Kirjeldus

Lisage vankrikorv ja muutke jalutuskäru vastsündinule sobivaks

Nagu pilvedel: teie beebil on CozyCloud® madratsil väga mõnus lebada, sest see on äärmiselt mugav, ning õhku läbilaskev jahe vahtmaterjal ja õhukanalid tagavad magamiseks suurepärase kliima. Kiilukujulise peatoe ja reguleeritava ülaosaga madrats on ergonoomilise disainiga ning tagab õige magamisasendi.  Lisaks on madrats äärmiselt pehmete kõrgendatud kaitseservadega, et teie beebi pea ei satuks otse õhutusakna kõrvale. Teie väike silmatera magab mõnusalt nagu pilvedel.

Käru on varustatud ka praktilise jaotussüsteemiga organisaator-kotiga, kus leivad oma koha lutipudelid, lutid, puhastuslapid ja kõik muu. Selle saab kinnitada vankrikorvi jalutsisse, et teie mobiiltelefon ja koduvõtmed oleksid alati turvalises ning kindlas kohas, või riputada ABC Designi kinnitusdetailidega käru sanga külge, et saaksite puhastuslapi, luti või kõrina ilma vaevata kätte.

Kaks eraldi avatavat ja suletavat õhutusakent tagavad vankrikorvis õhu optimaalse liikumise. Lisaks saate lapsel ka alati silma peal hoida ning laps saab vabalt uudishimust pakatava pilguga maailma avastada. Peen võrk kaitseb teie silmatera kõige pisemate sääskete ja teiste putukate eest.

Vankrikorvi kinnitusklambrite mälufunktsioon muudab selle kasutamise lapsevanematele veelgi mugavamaks. Klambrid saab ükshaaval ühe käega avada ning teine käsi jääb alati vabaks sangast kinni hoidmiseks. Nii on vankrikorvi jalutuskäru raamist välja võtmine veelgi mugavam ning turvalisem. Vankrikorvi saab beebiga põneva väljasõidu ettevõtmiseks kokku voltida ning auto pagasiruumi tõsta, see ei võta palju ruumi.

Omadused:

– Tõmblukuga vankrikorvikate
– Vankrikorvi kinnitusklambrite mälufunktsioon
– Kokkupandav vankrikorv
– Komplektis organisaator-kott
– Pikendatav kaarvari
– Õhuringlus
– Reguleeritava kõrgusega peatugi

Andmed:

– Toote mõõtmed (l x l x k): 84 x 44 x 65 cm
– Vankrikorvi sisemõõdud (l x lai): 77 x 35 cm
– Toote kaal: 4 kg
– Ühilduvus Abc Design vankrimudelitega: Samba, Salsa Run, Zoom (alates 2017. aasta mudelid või uuemad)

Lisainfo

Kaal 4 kg
Mõõtmed 84 × 44 × 65 cm
Värvus

, , , , , ,

Sulle võib meeldida ka…