ABC Design Lily i-Size turvatool

299,00 

Tootekood: Kategooria:

Kirjeldus

Avastage Lily i-Size – täiuslik turvatool teie lapse esimeseks neljaks eluaastaks!

Koos alusega Isofix Base Root saate selle turvatooli autosse paigaldada näoga või seljaga sõidusuunas. Lily i-Size on sünnist umbes neljanda eluaastani või 45-105 cm pikkuse lapse jaoks usaldusväärne valik, et teie pere noorimal liikmel oleks autos ohutu ning mugav. Esimesel 15 elukuul (45-76 cm) peaks beebi autos alati seljaga sõidusuunas istuma. Turvatool on varustatud beebisisuga, mille abil saate selle väiksemaks teha, ning viie kinnituspunktiga turvarakmesüsteemiga, mis on ülima mugavuse ja ohutuse tagamiseks pehmete õlapatjadega.

Aluse Isofix Base Root abil saate lapse turvaliselt autosse paigutada. Kui laps on piisavalt suur, võtke lihtsalt beebisisu ära, et saaksite kasutada suuremat turvatooli. Alus Isofix Base Root pöörleb 360 kraadi, muutes beebi turvahälli tõstmise lihtsamaks kui iial varem. Saate turvatooli Lily i-Size enda poole keerata, et last oleks lihtsam tooli tõsta ja turvavööga kinnitada – enam ei ole vaja kummardada ega sõidukisse küünitada. Turvatooli saab pöörleva luku abil turvaliselt nii näoga kui seljaga sõidusuunas autosse paigaldada, seega saate turvatooli Lily soovi korral ka tavalise seljaga sõidusuunas paigaldatava turvatoolina kasutada.

Mugava peatoe saab seada koguni 10 erinevale kõrgusele, seega kasvab Lily i-Size koos teie lapsega. Lisaks saab istme nurga kergesti vaid ühe käega kolme erinevasse istumis- ja lamamisasendisse seada ning kui iste on täielikult alla lastud, saab teie laps lebades rahulikult ja pingevabalt autosõitu nautida.

Teie lapse maksimaalne turvalisus: avarii korral jaotub turvatoolile avalduv jõud tänu külgmisele löögikaitsesüsteemile ja energiat imavale korpusele ühtlasemalt. See tagab väga tõhusalt teie lapse pea, kaela, kere ja kubemepiirkonna turvalisuse.

Andmed:

– Toote mõõtmed (p x l x k): 59 x 41 x 57 cm
– Toote kaal: 7,05 kg
– Lastele pikkuses: 45-105
– Sobilik vanusele: alates sünnist kuni 4.eluaastani
– Isofix Base Root alus võimaldab lapse turvaliselt autosse paigutada

Lisainfo

Kaal 7,05 kg
Mõõtmed 59 × 41 × 57 cm
Värvus

, , , ,