ABC Design Mallow 2 Fix i-Size turvatool

129,00 

Tootekood: Kategooria:

Kirjeldus

Turvatool, mis kasvab koos lapsega

Turvatoolis Mallow 2 jõuab laps sihtkohta ohutult ja mugavalt. See turvatool on ideaalselt teie lapse vajadustele vastavaks kohandatav, tooli saab lapse kasvades suuremaks reguleerida ning see jääb alati mugavaks. Sobib ideaalselt nii Isofixiga autosse kui ka ilma Isofixita kasutamiseks:  pehme polsterdusega turvatooli saab ilma vaevata ka auto 3-punkti turvavööga paigaldada. Täiendav Isofixi süsteem tagab aga veelgi suurema ohutuse ja stabiilsuse.

See turvatool kasvab koos teie lapsega: turvatooli Mallow 2 peatuge saab reguleerida 12 erinevasse asendisse, seega saab seda pikema aja jooksul vastavalt lapse kasvamisele kohandada. Nutikas turvavöö juhikusüsteem hoiab ära vöö libisemise ja väändumise, aidates turvavööl optimaalse turvalisuse tagamiseks õiges asendis püsida. Tänu istme äärmiselt pehmele polstrile on teie lapsel ka pikemal teekonnal väga mugav. i-Size standard tagab maksimaalse ohutuse. Turvatool jaotab laup- ja külgkokkupõrke korral löögijõu ning muudab selle seega võimalikult väikeseks. See tagab teie lapse peale, kaelale, ülakehale ning vaagnapiirkonnale veelgi kindlama kaitse.

Turvatooli saab autosse paigaldada kahel erineval moel: vaid teie auto 3-punkti turvavöö abil või ka Isofixi süsteemi kasutades. Kinnitussüsteemi saab erineval moel reguleerida ning seega on see ideaalselt autoistme pikkusega kohandatav. Mugav värvisüsteem annab teile alati märku, kas iste on õigesti paigaldatud või mitte.

Omadused:

– Pika kasutusajaga Grupp 2/3 laste turvatool – sobib ideaalselt nii Isofixiga autosse kui ka ilma Isofixita kasutamiseks
– i-Size standard tagab maksimaalse ohutuse
– Peatugi on vastavalt lapse kasvule 12 erinevasse asendisse seatav
– Lihtne autosse paigaldamine: auto 3-punkti turvavöö abil või ka Isofixi süsteemi kasutades

Andmed:

– Toote mõõtmed (p x l x k): 44 x 46 x 59
– Toote kaal: 5,2 kg
– Sobilik vanusele: 3-12 aastat, Grupp 2/3
– Lastele kaaluga: 15-36 kg

Lisainfo

Kaal
Mõõtmed
Värvus

, , ,