ABC Design Tour spordikäru

999,00 

Kolm-ühes spordikäru kuni 2-le lapsele sobib jooksmiseks, jalutamiseks ja jalgrattahaagiseks

  • Kvaliteetne kolm ühes rattahaagis kuni 2-le lapsele, 49 kg kandevõimega
  • Eriti kompaktne disain kokkupandavate esiratastega: ruumisäästlik ja lihtne transportida
  • Maksimaalne ohutus: 5-punkti turvavööde süsteem, suurenenud kliirens, kvaliteetne pidurisüsteem turvaliseks peatumiseks
  • Mõlemat lisapolsterdusega CozyCloud® mugavusistet saab eraldi reguleerida
  • Lihtne puhastada: vastupidavad ja vetthülgavad kangad, eemaldatav põrandamatt
Tootekood: Kategooriad: ,

Kirjeldus

Avastage maailma uuel viisil kolm-ühes ABC Design Touri jalgrattahaagisega

Touri rattahaagis muudab iga päeva seikluseks. See mitmekülgne jalgrattahaagis sobib suurepäraselt peredele, kes armastavad loodust ja soovivad olla aktiivsed. Olgu siis rahulikud jalutuskäigud pargis, hommikused jooksuringid, ühised matkad maal või põnevad perekondlikud rattamatkad – Tour on valmis. Tänu multifunktsionaalsusele saate selle kiiresti muuta tugevast vankrist kas suure pneumaatilise rattaga jooksukäruks või tugevaks jalgrattahaagiseks. Paindlikkus muudab selle ideaalseks valikuks mitmekülgsust ja aktiivsust hindavale perele.

Tour rattahaagis pole mitte ainult paindlik, see on ka turvaline ja mugav. Varustatud individuaalselt reguleeritavate CozyCloud® mugavusistmetega, millel on pehme, igast küljedt kaitsev polster ja lamamisfunktsioon, ning 5-punkti turvavöösüsteem, mis tagab teie lastele maksimaalse ohutuse. Käsi- ja ketaspidurid tagavad kontrollitud sõidu ja pidurdamise, mis on ülioluline kiirel liikumisel või järskudel teedel. Kõrge kliirens ja võimas vedrustus tagavad sujuva ja õrna sõidu igal pinnal.

Lisaks pakub Tour praktilisi funktsioone igapäevaseks kasutamiseks: avaras pagasiruumis olev eemaldatav tasku teeb ostlemise lihtsamaks. Integreeritud kolm-ühes varikatus sääsevõrgu, vihma- ja pritsmekaitsega ning reguleeritava SPF 50+ päikesekattega kaitseb teie lapsi. Kangad on vetthülgavad, vastupidavad ja kergesti puhastatavad, mistõttu on Tour ideaalne valik igaks peretegevuseks. Kas olete valmis põnevateks seiklusteks ja unustamatuteks perehetkedeks?

OMADUSED:

– Kolm-ühes varikatus
– Transpordikott + poekott
– Õhutusavad
– CozyCloud® mugavusistmed
– Lükkesanga turvasilmus
– SPF 50+ päikesekaitse
– Veekindel
– Kokkuklapitavad esirattad
– Kompaktselt kokkupandav
– Eemaldatav jalamatt
– Individuaalselt reguleeritavad seljatoe asendid
– Ketaspidurid
– Käsipidur
– Õhkrattad
– Pöörlevad rattad
– Vedrustuse ja laagritega rattad

ANDMED:

– Kogu kandevõime: 49 kg
– Maksimaalne kaal: 22 kg (ühe lapse kohta)
– Ostukorvi kandevõime: 5 kg
– Mõõtmed avatuna: 109 x 80,5 cm
– Lükkesanga kõrgus: 75 – 111 cm
– Mõõtmed kokkupandult: 62,5 x 80,5 x 71,5 cm
– Istumisosa mõõtmed: 31,5 x 27 cm
– Seljatoe mõõtmed: 27,5 x 58 cm
– Esirataste suurus: 24 cm
– Tagarataste suurus: 49,5 cm
– Toote kaal: 26,5 kg
– Teljevahe: 65 cm
– Kasutusiga: 48 kuud/ 116,5 cm
– Jalutuskäruna sobilik vanusele: alates 6. elukuust / alates sünnist koos beebisisuga (saadaval lisavarustusena)
– Rattahaagisena sobilik vanusele: alates 6. elukuust
– Jooksukäruna sobilik vanusele: alates 6.elukuust
– Beebisisu: Saadaval eraldi

Avasta peamised omadused

Mitmekülgne multisport 

Kolm-ühes jalgrattahaagis ühendab vankri, jooksukäru ja jalgrattahaagise. Touri saab kärust kiiresti ümber ehitada kas suure pneumaatilise jooksurattaga (lisavarustus) jooksukäruks või rattahaagiseks, mis sobib suurepäraselt paindlikuks kasutamiseks igapäevases aktiivses ja sportlikus pereelus.

Ohutus on ABC

5-punktiline turvavöösüsteem tagab maksimaalse ohutuse, eriti jalgrattahaagisega kiirel sõitmisel või raskel maastikul. Käsi- ja ketaspidurid tagavad kontrollitud pidurdamise, samas kui kõrge kliirens ja vedrustus tagavad sujuva sõidu. Kärul on ümardatud helkuriribad ja tagatuled.

Ideaalne seiklusteks looduses

Jalgrattahaagise materjalid sobivad suurepäraselt välitegevusteks, kuna on veekindlad, vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Eemaldatav põrandamatt muudab puhastamise pärast sündmusterohket päeva palju lihtsamaks. 

Mugavusistmed täislamavas asendis

CozyCloud®-i mugavusistmed pakuvad igas küljes asuva pehme polstriga teie väikelastele maksimaalset mugavust ja turvalisust. Neid saab ühe käega individuaalselt reguleerida, nii et üks laps saab jälgida teekonda, samal ajal kui teine magab lamamisasendis. 

Kompaktsus

Kodust kaugele liikumiseks on Touri jalgrattahaagist lihtne pakkida. Tänu kokkupandavatele esiratastele, mida saab eemaldada, ja eriti kompaktsele disainile saab seda hõlpsasti hoiustada isegi piiratud hoiuruumiga pagasiruumis. 

Kolm-ühes mitmekihiline kate

Jalgrattahaagise kolm-ühes varikatus tagab lõbusa oleku iga ilmaga. See pakub laiaulatuslikku kaitset: sääsevõrgu, vihma- ja pritsmeveekaitsega, samuti reguleeritava SPF 50+ päikesevarjuga. Lisaks tagavad käsitsi reguleeritavad tuulutusavad ja külgmised tuulutusaknad meeldiva sisekliima ja optimaalse ventilatsiooni.

Lisainfo

Kaal 26,5 kg
Mõõtmed 109 × 80,5 cm
Värvus

,

Sulle võib meeldida ka…