Leclercbaby Luxury vihmakate

79,00 

Ärge laske ettearvamatul ilmal enda jalutamisseiklusi märjata – Luxury vihmakate pakub teie mudilasele funktsionaalset kaitset. Täpselt konstrueeritud ja kvaliteetmaterjalidest valmistatud vihmakate on Leclercbaby jalutuskäru oivaline aksessuaar.

Tootekood: 6091624370307 Kategooria:

Kirjeldus

Mis teeb Leclercbaby vihmakatte eriliseks?

Põhiomadused:

 1. Ülim kaitse: ärgu miski takistagu teie jalutamisplaane. Luxury vihmakate kaitseb last ja jalutuskäru vihma, tuule ja karmide olude eest, võimaldades teil julgelt välja minna – olenemata ilmaprognoosist. Lisaks pakub vihmakate täiendavat hingavust tänu kenasti viimistletud tuulutusavadele, mis tagavad lapsele ideaalse temperatuuri.
 2. Vastupidav ja soliidne: me mõistame kvaliteedi olulisust. Meie vihmakate on valmistatud asjatundlikult vastupidavatest, veekindlatest ja kulumiskindlatest materjalidest, mis lubab mudilasele pikaajalist kaitset.
 3. Kerge ja kaasaskantav: Luxury vihmakate on loodud mugavuse tagamiseks liikvel olles. Kui seda ei kasutata, on tänu kergusele ja kokkupandavusele seda hõlpsasti võimalik hoida veekindlas kotis. Kott mahub suurepäraselt jalutuskäru ostukorvi, mistõttu saate seda kõikjal enda juures hoida.
 4. Mitmekülgne sobivus: mis tahes Leclercbaby jalutuskäruga ühilduv Luxury vihmakate on teiste kaubamärkide omadest pikem, et pakkuda lapsele kaitset pealaest jalatallani. Lisaks võimaldab vihmakatte lisapikkus kasutada seda igas seljatoe asendis. Tänu takjapaeltele, mis muudavad vihmakatte paigaldamise või jalutuskärult eemaldamise lihtsaks, pole enam vaja jännata halvasti sobituvate vihmakatetega.
 5. Tellimuspõhine disain: Luxury vihmakattest õhkub rafineeritust elegantse disaini tõttu, mis lisab jalutuskärule luksuslikkust. Olles loodud täiendama meie jalutuskärude tippmudeleid, täiustab see sujuvalt üldist esteetikat, tagades seejuures lapse püsimise kuiva ja mugavana.

Karbi sisu:

 • Luxury vihmakate
 • Ilmastikukindel hoiukott

Spetsifikatsioonide põhipunktid:

 • Kvaliteetmaterjalid – vee- ja tuulekindlad
 • Hingav ja tuulutusega
 • Sobib kõikidele Leclercbaby jalutuskärudele
 • Kaasas veekindel hoiukott
 • Tänu lisapikkusele on laps kaitstud pealaest jalatallani
 • Takjapaelad vihmakatte paigaldamise ja eemaldamise hõlbustamiseks

Sulle võib meeldida ka…