Leclercbaby Luxury Reversible istmepehmendus

99,00 

Tutvustame oma uut Luxury kahepoolset istmepehmendust, mis on väikelapse jalutuskäru kasutuskogemuse suurendamise oivaline täiendus aasta ringi. See istmepehmendus, mis on valmistatud ülima hoolega ja pisiasjade tähelepanu pöörates, on loodud pakkuma lapsele ülimat mugavust ja stiili.

Tootekood: Kategooria:

Kirjeldus

Kaks-ühes tarvik, mis on kasutatav mõlemat pidi. Talvekuude jaoks mõeldud Sherpa vooder on soe, hubane ja pehme. Teisel küljel olev tekstiilkangas tagab hingavuse ja jahutab kuumadel suveilmadel. Puuvill on hüpoallergiline, mistõttu on iste 99,99% bakterikindel, et vältida allergilisi reaktsioone lapse nahal.

Universaalne disain tähendab, et istmepehmenduse saab kiiresti ja lihtsalt lisada igale vankrile või jalutuskärule, ning sobitumine on kindel ja liibuv. Kui on käes puhastusaeg, eemaldage lihtsalt pehmendus ja visake see pesumasinasse (pesemine 30 °C juures) – ei mingeid probleeme hooldusega. Pärast pesemist tõstke see nöörile kuivama.

Kuid see, mis meie ümberpööratava istmepehmenduse tõeliselt esile tõstab, on selle mitmekülgsus. Poolte vahetamisega saate hõlpsalt muuta oma vankri disaini. Valige kahe stiilse välimuse vahel, kasutage seda ideaalse aksessuaarina, mis sobib muutuvate aastaaegadega.

Kuid see ei ole ainult mugav – meie ümberpööratav istmepehmendus lisab jalutuskärule ka veidi rafineeritust. Klassikalise musta või halli värvitooniga istmepehmendus täiendab kõiki Leclercbaby lapsekärusid.

Kahepoolne istmepehmendus on lapse heaolu silmas pidades parim investeering. Lapsed väärivad ainult parimat ja oleme veendunud, et see istmepehmendus pakub neile väärilist mugavust, stiili ja luksust.

 

Lisainfo

Mõõtmed 78 × 34 × 30 cm
Värvus

,