Leclercbaby Luxury istmepehmendus

69,00 

Tutvustame oma uut Luxury istmepehmendust, mis on väikelapse jalutuskäru kasutuskogemuse suurendamise oivaline täiendus aasta ringi. See istmepehmendus, mis on valmistatud ülima hoolega ja pisiasjade tähelepanu pöörates, on loodud pakkuma lapsele ülimat mugavust ja stiili.

Tootekood: Kategooria:

Kirjeldus

Parimatest materjalidest valmistatud Luxury istmepehmendus on kerge, hingav ja puudutamisel ülimalt pehme. Polster tagab lapsele mugavustunde ja toe pikkadel jalutuskäikudel, samas kui niiskust imavad omadused hoiavad ta jahedas ja kuivas isegi kõige kuumematel suvepäevadel.

Meie istmepehmendus on valmistatud neljast puuvilla ja viskoosi ühendavast kihist, et tagada soojuse reguleerimine ja õhuvool lapse ümber. See tagab talvel soojuse ja suvel jaheduse. Puuvill on hüpoallergiline, mistõttu on iste 99,99% bakterikindel, et vältida allergilisi reaktsioone lapse nahal.

Universaalne disain tähendab, et istmepehmenduse saab kiiresti ja lihtsalt lisada igale vankrile või jalutuskärule, ning sobitumine on kindel ja liibuv. Kui on käes puhastusaeg, eemaldage lihtsalt vooder ja visake see pesumasinasse (pesemine 30 °C juures) – ei mingeid probleeme hooldusega. Pärast pesemist tõstke see nöörile kuivama.

Kuid see ei ole ainult mugav – Luxury istmepehmendus lisab jalutuskärule ka veidi rafineeritust. Ilus klassikaline disain täiendab iga lapsevankrit või jalutuskäru. Alates ilusast viimistlusest kuni kvaliteetsete materjalideni on istmepehmenduse kõik komponendid loodud lapse jalutuskäru kasutuskogemuse täiustamiseks. Klassikalise musta või halli värvitooniga istmepehmendus täiendab kõiki Leclercbaby lapsekärusid.

Luxury istmepehmendus on lapse heaolu silmas pidades parim investeering. Lapsed väärivad ainult parimat ja oleme veendunud, et see istmepehmendus pakub neile väärilist mugavust, stiili ja luksust.

Lisainfo

Mõõtmed 78 × 34 × 30 cm
Värvus

,