ABC Design Isofix Base Root alus

199,00 

Tootekood: 4045875071010 Kategooria:

Kirjeldus

360° alus Isofix turvatoolidele Tulip ja Lily i-Size

ABC Designi aluse Isofix Base Root abil paigaldate beebi turvahälli Tulip i-Size või väikelapse turvatooli Lily i-Size autosse lihtsasti vaid ühe klõpsuga. Enam ei ole vaja turvatooli rihmadega kinnitamisele aega kulutada, tooli aluse saab nüüd ilma vaevata sõidukisse paigaldatud Isofixi kinnitusklambritesse sisestada. Nutikas värvisüsteemiga kontrollfunktsioon annab märku, kas kinnitasite tooli õigesti. Tugijalg suurendab stabiilsust. Alus on reguleeritava kõrgusega ja teie autosse sobivaks seatav. Kui alus on paigaldatud saab turvahälli Tulip või Lily i-Size vaid ühe klõpsuga turvaliselt kinnitada.

See säästab aega ja vaeva: tõstke lihtsalt turvatool alusele ning see lukustub automaatselt oma kohale. Ka siin aitab värvisüsteem veenduda, kas iste on korralikult kinnitatud, seega pole vaja sõidukis beebi turvalisuse pärast muretseda. Alus Isofix Base Root pöörleb 360 kraadi, muutes beebi turvatooli tõstmise lihtsamaks kui iial varem. Saate turvatooli enda poole keerata, et last oleks lihtsam tooli tõsta ja turvavööga kinnitada – enam ei ole vaja kummardada ega sõidukisse küünitada.

Turvatooli Lily saab pöörleva luku abil turvaliselt nii näoga kui seljaga sõidusuunas autosse paigaldada, seega saate seda turvatooli soovi korral ka tavalise seljaga sõidusuunas paigaldatava turvatoolina kasutada. Beebide turvahäll Tulip tuleb alati paigaldada seljaga sõidusuunas ning see on vaid ühe liigutusega autost välja võetav. ABC Designi alus Isofix Base jääb sõidukisse. Kui alust ei ole vaja, saate selle lihtsalt kokku voltida ja hoiule panna. See ei võta palju ruumi.

Andmed:

– Toote kaal: 8,45 kg
– Sobib kokku toodetega (müügil eraldi): Tulip i-Size, Lily i-Size

Lisainfo

Kaal 8,45 kg