ABC Design Aspen 2 Fix i-Size turvatool

199,00 

Tootekood: Kategooria:

Kirjeldus

Turvatool, mis kasvab koos lapsega

See turvatool on ideaalselt teie lapse vajadustele vastavaks kohandatav. Kui laps on veel väga väike, saate ta sisseehitatud 5-punkti turvavöö abil kindlalt tooli seada. Turvatool on Isofixi ühendussüsteemi abil turvaliselt autosse paigaldatav. Üle tagaistme tõmmatav ning klambrisse kinnitatav kinnitusnöör tagab veel suurema turvalisuse. Mõlema kinnitussüsteemi puhul saate värvisüsteemi abil kontrollida, kas kõik on õigesti oma kohal. Punane tähendab, et miski vajab veel kohendamist, roheline aga tähendab, et kõik on sõiduvalmis. Nii võib teie väike ingel ohutult ja pingevabalt autosõitu nautida.

Kui teie laps kasvab suuremaks, võtke istmepehmendus välja. Nii saate suurema istme ja võite lapse turvalisuse tagamiseks 3-punkti turvavööd kasutada. Nutikas rihmajuhik kaitseb rihma libisemise ja väändumise eest, hoides selle optimaalse turvalisuse tagamiseks õiges asendis.

Mugav peatugi on vastavalt lapse kasvule 12 erinevasse asendisse seatav. Pehmed ja õhku läbilaskvad istmepadjad ning integreeritud õhutussüsteem tagavad lapsele ka kuumadel päevadel turvatoolis meeldiva temperatuuri. Külgkokkupõrke korral jaotub löögijõud ühtlaselt, turvatooli kindel löögikaitsesüsteem ning energiat imav korpus minimeerivad löögijõu. See tagab teie lapse peale, kaelale, ülakehale ning kubemepiirkonnale veelgi kindlama kaitse.

Omadused:

– Peatugi on vastavalt lapse kasvule 12 erinevasse asendisse seatav
– Põhineb tugeval löögikaitsesüsteemil
– Integreeritud õhutussüsteem
– Eemaldatav istmepehmendus

Andmed:

– Toote mõõtmed (p x l x k): 47,5 x 44 x 61,5 cm
– Toote kaal: 10,4 kg
– Lastele pikkuses: 76 – 150 cm
– Sobilik vanusele: alates >15 kuud kuni 12 aastat
– Isofix kinnitus

Lisainfo

Kaal 10,4 kg
Mõõtmed 47,5 × 44 × 61,5 cm
Värvus

, , , ,