ABC Design Royal mähkmekott

119,00 

Tootekood: Kategooria:

Kirjeldus

Mähkmekoti praktilisus, käekoti elegantsus

Luksuslik mähkmekott Royal on funktsionaalne, aga ka moodne aksessuaar. Seda stiilset nahkdetailidega tekstiilkotti soovite kanda ka siis, kui teie laps ei kanna enam ammu mähkmeid. Nutika disainiga mähkmekotis on rohkelt hoiuruumi ning erinevaid võimalusi kõigi vajalike esemete kaasaskandmiseks. Kõik on kotis turvaliselt oma kohal ning vajaduse korral kiiresti kättesaadav.

Mahutage suurde väljast luku ja magnetiga suletavasse põhisahtlisse mähkmed, puhastuslapid, vahetusrõivad ja muu seesugune. Kaks täiendavat samuti magnetitega suletavat taskut välisküljel ning mitu erinevate mõõtmetega sisetaskut sobivad täiuslikult väikeste asendamatute esemete hoidmiseks, mida beebiga ringi liikudes vajate. Kott on varustatud ka hügieenilise mähkmevahetusmati, eemaldatava klambriga käru külge kinnitatava pudelihoidja, mugava lisatasku ning vetthülgava sahtliga niiskete esemete hoidmiseks.

Mähkmekotti Royal saab kanda kolmel erineval moel ning see sobib iga stiiliga ja igaühele: kinnitage kott komplekti kuuluva kinnitusdetaili abil otse lapsevankri külge, kandke seda nahalaadsest materjalist rihma abil üle õla või stiilse käekotina. Kott püsib tänu väikestele metalljalgadele ka kindlalt püsti ning on mahatoetamisel musta maapinna eest kaitstud.

Andmed:

– Mõõdud (p x l x k): 20 x 47,5 x 31 cm
– Toote kaal: 1,35 kg

Lisainfo

Kaal 1,35 kg
Mõõtmed 20 × 47,5 × 31 cm
Värvus

, , , ,